Znane kosmetyki, które mogą zawierać szkodliwe substancje! [LISTA]

STULZaktualizowano 
Listę, na której znajduje się ponad 400 znanych marek, opublikowała francuska organizacja ochrony konsumentów UFC Que Choisir. Według niej te produkty mogą zawierać szkodliwe substancje. W galerii zdjęć zamieściliśmy zdjęcia i opisy produktów, które znalazły się na liście. Są wśród nich m.in. marki Adidas, Nivea, AXE, Colgate, L'Oreal czy Garnier.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.22 10:17:25

@Alex moja ulubiona firma testowała na króliczkach :(



@Alex a która linia Cię bardziej przekonuje? Swisso Logical czy La Danza?

2019.04.20 16:31:46

@marcusia nie są testowane na zwierzętach. To cud, bo znane marki często w ten sposób testują swoje kosmetyki na np. królikach, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Fajnie, że się tym interesujesz.



@pink używasz czegoś z tej firmy? Możesz coś polecić?

2019.04.17 21:38:12

@pink a wiesz może czy można mieć uczulenie na naturalne kosmetyki ?



@Doradca A czy wasze kosmetyki są testowane na zwierzętach ??

2019.04.17 13:16:07

@Marcusia na kilka tygodni na pewno, zależy czy stosujesz regularnie



@Marcusia wystarczy wpisać sobie na internecie nazwy parabenów i potem spojrzeć, czy znajdują się w składzie. Dla bardziej upartych można przestudiować cały skład

2019.04.16 22:27:57

@Doradca a czy można w jakikolwiek sposób odróżnić kosmetyki naturalne od nie naturalnych ? Co powinno być w składzie a czego się wystrzegać ?



@Doradca Zastanawiam się jeszcze czy kosmetyki są wydajne i jeżeli tak to mniej więcej na ile może nam wystarczyć 1 opakowanie ?

2019.04.14 16:49:36

@Doradca czy można gdzieś przetestować wasze kosmetyki?



@Doradca czym różnią się serie la danza i swisso logical? czy można ich używać razem?

2019.04.02 00:02:19

Era, to świetnie, że korzystasz z Naszych kosmetyków. Powiedz prosze z jakiego produktu?Z jakiej serii?Czy widzisz efekty?

Emirowa, kosmetyki drogeryjne są stosunkowo drogie. Ponieważ jeżeli weźmiemy pod uwagę ich skład ,to udział procenty,jeżeli w ogóle , składników odżywczych i tych działających pozytywnie na skórę jest minimalny,a więc cena za nie niebanalnie droga. Poza tym zawierają tonę chemicznych wypełniaczy,którę zaburzają naturalną pracę naszej skóry

@Kasia, i to jest odpowiednie podejście. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kosmetyków Zepter. Jaką masz cerę? Z jakim problemem się borykasz?.



Ada

Doradca online Zepter International Poland

shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

2019.04.01 23:57:19

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.



Ada

Doradca online Zepter International Poland

shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

2019.04.01 11:32:31

@danka nie kracz, coraz częściej się słyszy o takich przypadkach...

@erato zepter robi też kosmetyki? nie wiedziałam :o co konkretnie od nich używasz?

2019.03.21 20:59:08

@danka pewnie masz rację, ale wydaje mi się, że kosmetyki naturalne stają się coraz bardziej popularne i ludzie nawet ze zwykłej ciekawości zaczynają je stosować . Ja tak np miałam z kosmetykami od zeptera, mój chłopak kupił mi pierwszy raz , i wciąż się z nimi nie rozstaję :)

@julka a czego oczekujesz od kosmetyków? I jakich konkretnie ?

2019.03.21 10:26:24

@kasia z jakiej firmy kosmetyki kupujesz?

@emirowa zaczną korzystać jak im wypali skórę :p

2019.03.20 14:26:18

@julka wydae mi się, że one powoli wchodzą na nasz rynek, ale w gąszczu klasycznych - drogeryjnych one po prostu się gubią. Sądzę, że jeszcze trochę i więcej osób będzie korzystać. Kwestia nastawienia :P

@kasia a co w składzie takich naturalnych się znajduje?

2019.03.20 12:20:40

coraz ciezej z tymi naturalnymi kosmetykami. Sama szukam i ciezko...

2019.03.16 20:51:22

W drogeriach też można znaleźć coś naturalnego, ale trzeba troszkę poszukać. Masz jakąś swoją ulubioną firmę?

2019.03.16 19:29:08

Dlatego ja unikam kupowania kosmetyków w drogeriach i stawiam na te z naturalnym składem.

2018.03.19 16:33:14

Przerażające to jest. I to wszystko po to, żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy na sprzedaży.

2018.03.06 09:28:21

Piszecie że szkodliwy ma być Ethylhexyl Methoxycinnamate, a na jednym z produktów na opisie zaznaczono Phenoxyethanol. TO W KOŃCU O JAKI ZWIĄZEK CHEMICZNY CHODZI? który jest ten szkodliwy? z powodu którego kosmetyki znalazły sie na liście?